הנאה.

"החזון שלי הוא להקנות למתרפא – ללא כל תלות בגיל – פה בריא, מתפקד היטב וחיוך מושלם ייחודי לו, בדרך בונת אמון שמעצימה יכולת התמודדות עם חרדה והופכת הטיפול לכיף"

 

ה"אני מאמינה" שלי

בכל פעם שאני ניגשת למטופל, אני לא ניגשת לשן עם בעיה שצריך לפתור. אני ניגשת לאדם. עם נשמה. עם פחדים ועם מאווים וחלומות, וכן – גם שיניים שצריך לטפל. אני מאמינה שהטיפול הנכון הוא מכלול שמתאים עצמו בנפרד לכל גיל, בעיה או צורך ייחודי ומיוחד של כל מטופל.

אני מאמינה שטיפול בבני אדם בכלל ובשיניים בפרט הוא אומנות. אומנות זו משלבת ומאחדת את העדינות, הנחישות וזריזות הידיים הנחוצים לטיפול בילדים, המורכבות בגישה למתבגרים ואת זווית הראייה היצירתית בטיפול במבוגרים הדורשת מציאת פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות תוך חתירה בלתי נלאית למושלמות אסתטית ותפקודית של השיניים בחלל הפה.

צוות המרפאה

ד"ר רויטל שסקין

למדתי רפואת שיניים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והמרכז הרפואי "הדסה" בירושלים. סיימתי את לימודי בהצטיינות על עבודת גמר בנושא הערכת חרדה של ילדים בטיפול שיניים באמצעות ציורים.
התמחיתי ברפואת שיניים לילדים בניו-ג'רסי ארה"ב ועמדתי בבחינות הרישוי האמריקאיות. גם שם סיימתי בהצטיינות בעבודת מחקר על טיפול אלטרנטיבי להרדמה כללית בטיפול שיניים לילדים צעירים בעזרת סירופ של כלורל הידרט.

חזרתי לארץ וקיבלתי תעודת מומחה לרפואת שיניים לילדים והקמתי מרפאת שיניים ייחודית לילדים ונוער בשם "חללית השן".

עם התפתחותי המקצועית חשתי שדווקא הגישה המיוחדת הדרושה ברפואת שיניים לילדים – זריזות הידיים, הידע בפתרון בעיות מורכבות בדרך פשוטה ומהירה שזו מהות הטיפול בילדים – יכולה להיות משתנה רב השפעה דווקא בטיפול במבוגרים, לצד הגישות השיקומיות השמרניות. לכן, חזרתי לספסל הלימודים בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים במסלול ייחודי רב שנתי במרכז רוני גולדשטיין לאסתטיקה דנטלית – המחלקה לשיקום הפה.

כיום אני מטפלת בילדים ובמבוגרים גם יחד. מרפאה רב גונית בה אני נהנית אם מבניית יכולת התמודדות והעצמת המתרפאים הצעירים או ממציאת פתרונות למצבי קצה שנחשבים לא פתירים – "ללא הרדמה כללית": לתינוקות וילדים – שיניים שבורות בפעוטות, איבוד שן בגיל שנתיים (וכן, יש אפשרות ליצור חיוך מושלם…), למתבגרים – חבלות, הלבנות מפגעי עששת ויישור שיניים, ולמבוגרים – שרבים מהם שבעי פחדים עקב ניסיונות עבר מפחדים מטיפול שיניים ורוצים "סוף כל סוף" חיוך בריא ויפה, בצד מבוגרים שמחפשים את החיוך המושלם בדרכים פשוטות, זולות יותר ומיידיות.

שרון אוליצקי – סייעת אחראית

בוגרת הפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב. את קורס הסייעות עברה כבר בצבא וכסייעת מצטיינת ניהלה את מרפאת השיניים בבסיס חיל האוויר אי שם במרכז הארץ... במרפאתי שרון זה הקול הראשון שתפגוש בטלפון, בחביבות ובסבלנות מיוחדת. היא תקבל אותך במרפאה ותעזור לך לעבור את הטיפול, תמיד באמפטיה וברגישות יוצאת דופן. מאחר ובחרתי לבנות מרפאת בוטיק אינטימית, שרון "כל יכול" מאפשרת לי את האינטראקציה הזו שתורמת רבות להתמקדות במטופל.

ציפי אמבר – שיננית מוסמכת

בוגרת המסלול הדו שנתי לשינניות באוניברסיטת תל אביב (ועוד מחזור ראשון...) הייתה חלק מצוות במרפאות רופאים מומחים לחניכיים וצברה ניסיון רפואי וטיפולי עשיר. הסיבה העיקרית שבחרנו לעבוד יחד, מלבד הידע והיכולת המקצועית הגבוהה, היא הרגישות וההתמחות של ציפי בטיפול במתרפאים שעקב פחד וניסיון טיפולי גרוע פוחדים ללכת לטיפול שיננית. לציפי גישה עדינה במיוחד ויכולת מקצועית נדירה של מניעת כאב ואי נוחות לצד מקצועיות רפואית גבוהה.

אהבת אדם

חדשנות

מקוריות

מצוינות

למידע נוסף, אנא השאירו את פרטיכם: