נפש.

"האיכות הטיפולית מצויה ביכולת הרופא "לקרוא את נפש" הילד, לעודד אותו, להביא לידי ביטוי את יכולות ההתמודדות שלו עם מצבים חדשים במטרה להעצים את בטחונו. אני מבינה ומעריכה את המאמץ של הילד ומזכה אותו בחיזוקים לכל אורך הדרך"

חללית השן | הגישה שלי

אני מאמינה בטיפול שיניים כחוויה בונה ומהנה. לכל ילד, בכל גיל, יש יכולת רצון עצומה להצליח ויכולת התמודדות מופלאה שצריך לגלות ולהביא לידי ביטוי. תפקיד הרופא הוא להאמין בו ולהתאמץ למצוא את המפתח ל"תיבת היכולות". במרפאתי, מצליח כל ילד בגיל בו יש תקשורת (4+) להתמודד עם הטיפול בהצלחה – ללא צורך בטשטוש או בהרדמה כללית. בדרך זו, הופך טיפול השיניים לחוויה בונה המחזקת ומעצימה את הביטחון העצמי שלו., החל מהעיצוב החווייתי של המרפאה, דרך הגישה הטיפולית המיוחדת ועד לפרס שמחכה לו בגמר הטיפול במגירת ההפתעות.

הידע והטכנולוגיות הקיימות כיום ברפואת שיניים מאפשרות ליהנות מחיוך לבן ויפה בכל גיל ועל אף כל בעיה: בניית שיניים שבורות (אפילו לתינוק!), שחזור שיניים הרוסות ואפילו חיבור שיניים שנפלו לשיניים סמוכות הקיימות בפה. חיוך יפה ופה בריא תורם כמובן גם להעלאת בטחונו העצמי של הילד.

כדי להגשים את החלום של "בלי חורים ובלי סתימות" ולייצר דור נטול עששת, דרוש טיפול שמלווה את הילד החל מבקיעת השן הראשונה, דרך שנות הילדות וגיל ההתבגרות שבו השיניים מתחלפות, לא תמיד בדרך אסתטית.

היחס למתבגר שונה מעט מזה של ילד. חשוב לגייס אותו לאחריות המוטלת אליו מבחירת האוכלֿֿ, תדירות צריכת האוכל ומשטר שמירת ההיגיינה. מאחר ובגיל זה מתחלפות שיניים רבות והשיניים החדשות רגישות יותר לעששת חשוב להקפיד על איטומים, וחשוב לאתר את הנערים והנערות בעלי סיכון בריאותי גבוה כדי להעניק להם טיפול מניעתי מוגבר. בנוסף, מתבגרים שעוסקים בספורט זקוקים למגיני שיניים.

תינוקות
ילדים
מתבגרים
למידע נוסף, אנא השאירו את פרטיכם: