הגשמה.

"החזון שלי הוא לאפשר למטופל לחייך כמו שהוא חולם, כי בדיוק את סוג החלומות האלו אני יודעת להגשים."

 

 

הגישה שלי

אני אוהבת אסתטיקה. מאד. זה בא לידי ביטוי בכל פרט – החל מעיצוב המרפאה ועד לדרך בה אני בוחרת כל דבר בסביבתי. אהבתי ליופי ולאסתטיקה והכישרון לעצב ולפסל  מגיעים לביטוי מקסימלי בטיפול במבוגרים בכל הנוגע לשיקום הפה בדגש אסתטי. מה שמייחד אותי, היא היכולת לראות, לאבחן, לחלום ולהנעל על המטרה. עשרות שנים של לימודים וניסיון לימדו אותי גם איך להגשים את החלום.

הידע, החומרים והשיטות שיש ברפואת השיניים המעודכנת נותנים לרופא כלים שלא היו בעבר לבנות "לפסל" בזמן קצר ביותר – בתוך שעות (!) – שיניים יפות ללא כאב, תוך כיבוד חומר השן הבריא וללא צורך בכתרים.

אני מאמינה בפתרונות פשוטים, לא פולשניים, לא כואבים ולא יקרים.

רפואת שיניים פיסולית

הידע והכישרון בשימוש בחומרים מרוכבים, מאפשרים להצמד לחומר שן ללא הכנה מכנית.

סוגי טיפולים:

חבלה
אזור השבר בשן שנשברת הוא למעשה פצע פתוח, דרכו נכנסים  לשן חיידקים וגירויים מסוגים שונים. הסיכוי של שן לאחר חבלה לשרוד עולה ככל שזמן החשיפה עקב החבלה קטן ולכן הידע בהשלמת שן בחומר מרוכב הוא כה קריטי.

פיסול שיניים
תכונות החומרים המרוכבים מאפשרות לשנות את צורת השן ו"לפסל" אותה כדי שתקבל את המופע עליו חלם המטופל, מבלי לפגוע בשן  – שכן השינוי בעיקרו בהוספת חומר לשן ללא השחזה.

שן כהה – תהפוך לבהירה

שיניים עקומות – תהפוכנה למופע ישר של שיניים שיפוסלו לקשת אידיאלית

שיניים קצרות – ניתן להאריך

רווחים שחורים – ניתן למלא

שיניים קטנות – ניתן לפסל לגדולות

כל הטיפולים מבוצעים בישיבה אחת במרפאה, ללא כאב ובמחיר לא יקר!

ציפוי חרסינה
כאשר השיניים של המטופל שחוקות, מרובות שחזורים בצבעים שונים ורוצים ליצור אחידות מושלמת בצורה ובצבע, ניתן לצפות את השיניים בעלי חרסינה דקים 0.3 מ"מ וליצור חיוך מושלם. במקרים אלה מכינים את המקרה על מודל גבס ועם מפתח ניתן להעביר את ההדמיה לפה המטופל באופן שמאפשר לו לראות ולבחון את התוצאה הסופית – עוד לפי שהתחיל. בדרך זו יש לרופא שליטה מקסימלית על הצורה והצבע והתוצאות מרתקות.

כתר בודד
התאמת שן בודדת הזקוקה לכתר – עקב טיפול שורש ושינוי צבע – לשן הטבעית שלידה. אתגר אמיתי.

שיקום פה מורכב – טיפול משנה חיים
הרגישות לנפש המטופל והיכולת להתמודד עם פחד – שזה הבסיס ברפואת שיניים לילדים – מביא למרפאתי מטופלים מבוגרים שעקב פחד רב שנים מרופאי שיניים הזניחו ולא טיפלו והפה שלהם הרוס מאד. בנוסף, גם נפשם מוצפת פחדים ואלו בעיני, המקרים המרתקים והמאתגרים ביותר. הטיפול במקרים הללו מרגש עוד יותר כי המטופלים לומדים די מהר להתגבר על הפחד ואז הופכים לתאבי טיפול ואסתטיקה – ויחד אנחנו הופכים לצוות מנצח.

ישור שיניים
טיפול תומך שניתן במרפאה מאחר והוא חלק בלתי נפרד מאסתטיקה.

למידע נוסף, אנא השאירו את פרטיכם: