נפש.

"האיכות הטיפולית מצויה ביכולת הרופא "לקרוא את נפש" הילד, לעודד אותו, להביא לידי ביטוי את יכולות ההתמודדות שלו עם מצבים חדשים במטרה להעצים את בטחונו. אני מבינה ומעריכה את המאמץ של הילד ומזכה אותו בחיזוקים לכל אורך הדרך"

חללית השן | טיפולים למתבגרים

איטום חריצים
מילוי בחומר מרוכב של החריצים בשיניים הקיימות במישור הלעיסה. איטום החריצים מונע עששת של השטח הלעיסי. הטיפול מבוצע פעם אחת וישנה אחריות על האיטום כל עוד הילד מגיע לביקורות תקופתיות בזמן. הטיפול אורך רק 40 שניות וללא כאב, הטיפול לא יקר ונחשב היום לחובה בשיניים קבועות.

פלואוריד תקופתי
מריחה מהירה של לק פלואוריד בריכוז גבוה על השיניים במברשת קטנה ייעודית, מבטיחה ירידה של 40% בתחלואות העששת של שטחים חלקים של השן. השטח הלעיסי המחורץ נאטם בעזרת איטום החריצים והשטח החלק ייהנה מהפלואוריד. התכשירים הקיימים מיועדים להנחה כל שישה חודשים.

תיקון שבר בשן
ניתן לתקן שן שבורה באופן שלא תראה כאילו נשברה מעולם. לשם כך מהירות הטיפול חשובה מאד. שבר שן הוא כמו פצע פתוח ועל כן יש להגיע מיד למרפאה.

אבדן מוקדם של שן / שן חליפית
ניתן בכל גיל "להדביק" שן במקום שן שאבדה. זה טיפול מתוחכם, לא פולשני ומקנה הרבה אושר למטופל.

אבדן שיניים קבועות
מרבית רופאי הישנים משתמשים בפלטה מפלסטיק עם שן, אך פתרון זה רק גורם לנזק פסיכולוגי אדיר בנוסף לנזק שנגרם עקב אובדן השיניים. אני מטפלת בחומרים מורכבים וחדשניים המאפשרים לשחזר שיניים קבועות בדרך שתראינה טבעיות לחלוטין.

שתלים
הידע כיום מכתיב דחייה ככל האפשר של שימוש בשתלים מאחר ותהליך גדילת העצמות אצל גברים נמשך עד גיל 30 (אצל נשים קצת קודם). במרפאה שלנו אנחנו מתמחים בפתרונות אלטרנטיביים עד לבשלות לשתלים.

צילומי רנטגן
צילומי רנטגן מיועדים לאבחון נגעים שלא ניתן לראות בראיה ישירה, כמו עששת בין השיניים, תהליכים בשורשי השיניים ותהליכים בתוך החניכיים. צילומי הרנטגן במרפאה הינם דיגיטליים, שהמשמעות היא פיענוח מהיר במקום ועלות מינימלית.

יישור שיניים בגיל מוקדם
ילד מוזמן לביקורת תקופתית מדי שישה חודשים במטרה לעקוב אחר התפתחות המשנן ולזהות צורך להתערבות אורתודנטית מוקדמת- במקרה ויש חסר רציני במקום או בקיעה של שיניים עקב צפיפות. התערבות אורתודנטית צריכה להיות מדויקת בתזמון וצריך לזכור שבסופו של דבר התהליך יושלם רק כשכל השיניים תבקענה בערך בגיל 13.

הפנייה ליישור שיניים
בגיל הבגרות, לאחר שהשיניים התחלפו, ניתן בדרך אורתודנטית להזיז את השיניים כדי לקבל יחסים תפקודיים ואסתטיים. במהלך הטיפול האורתודנטי מוזמן המתרפא לביקורת וניקוי והנחת פלואוריד כל שלושה חודשים כיוון שהמכשור האורתודנטי מקשה על השגת היגיינה מרבית – עובדה שיכולה לעודד פעילות עששת.

הלבנת שיניים
טיפול מבוקש שאינו פוגע בבריאות השן. תהליך ההלבנה מפרק את מולקולת הצבע בה יש קשרים כפולים ולמעשה "פותח" אותם וזה מתבטא בהתבהרות השן. קיימות מספר טכניקות הלבנה ובדיון משותף נבחרת הדרך המתאימה – אם במרפאה או בבית או שילוב של שתיהן. הטיפול נעים ואינו כואב.

למידע נוסף, אנא השאירו את פרטיכם: